Vücudumuzdaki gizemli organ "Epifiz bezi" DMT (Ruh molekülü) 2

Vücudumuzdaki gizemli organ "Epifiz bezi" DMT (Ruh molekülü)Epifiz bezi nedir, DMT (RUH molekülü) ve gizemler : Bilim dünyasının yıllardır üzerinde çalıştığı ve tartıştığı konulardan biridir: ”Acaba fizik ötesi bir alem var mı ? bizim algı frekansımızla algılayamadığımız algımızın üzerinde bir başka alem var mı?” işte bu noktada devreye metafizik giriyor. Bunu ise DMT molekülü üzerinden açıklayabiliriz Dmt molekülü sayesinde bir insan ölüm ve doğum duygularını deneyimleyebilir, ölüm korkusunu yenebilir ve hiç bilmediği, görmediği alemlere yolculuk edebilir.

Yani bir anlamda kişi, gerçeklik boyutuna bir adım daha yaklaşır. Ancak bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da görünmez eller beynimizin tam merkezine, yani epifiz bezine odaklanmış durumdalar. şimdi sizlere minik bir organ olan epifiz bezinden ve bu organın salgıladığı hormonlardan bahsedeceğim, bu hormonlar dmt yani diğer bir ifadeyle ruh molekülü ve bu hormonun insan üzerindeki etkilerini anlatacağım. Konu uzun ve detaylı ancak elimden geldiğince kısa kestim, izlediğniz için şimdiden teşekkür ederim. eğer hala bir kahve almadıysanız lütfen kendinize bir çay ya da kahve alın arkanıza yaslanın ve anlatacaklarıma kulak verin.

Epifiz bezini aktifleştiren madde MANNA (Ormus)

Kevin MacLeod sanatçısının Dark Times adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100747
Sanatçı: http://incompetech.com/

Kaynaklar:
www.yasarozkan.net/makaleler/epifiz-bezi-mucizesi/makale42.html
www.muhendisbeyinler.net/ruh-molekulu-nedir-dmt/
www.hangibilgi.com/epifiz-bezi-nedir-dmt-molekulu-ve-gizemler.html

source

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to [email protected]

 

× Order Via Whatsapp?